Park Berkenrhode
Park Berkenrhode

Bos Lodge 55 Eco 4 persons

Park Berkenrhode

Netherlands - Gelderland
Totally unwind during your holiday at Park Berkenrhode. ✓ In the Hoge Veluwe ✓ Private Spa & Wellness ✓ Luxury and comfortable holiday homes ✓ Pet-friendly park
Availability and Price
 

Location

Park Berkenrhode
Roekelseweg 44-48, Wekerom, Netherlands
 

Amenities

  1. Induction cooktop no
  2. Dishwasher
  3. Garden
  4. Outdoor furniture
  5. Patio
  6. Parking spot
  7. Toilet
  8. Detached
  1. Sustainable accommodation (Eco)
  2. Linen
  3. Coffeemaker
  4. Dining table
  5. Microwave oven
  6. Kitchen
  7. Fridge-freezer
  8. Wardrobe
  1. Pet-friendly
  2. Single bed(s): 4
  3. Free WiFi
  4. Fireplace
  5. Walk-in shower
  6. Smart TV featuring streaming functionality
  7. 55 m²
 

Description

A gem on the Veluwe

Enjoy your well-deserved holiday in a unique location in the atmospheric Bos Lodge 55 Eco 4 persons. Environmentally friendly, completely off gas and equipped with a heat pump!

Details

  • Located at location BL035, BL044, BL133, BL135, BL189 and BL191
  • Location can be booked with preference costs
  • 2 bedrooms with comfortable box springs

(1 room 2 beds together and 1 room 2 beds apart)

  • One bathroom with toilet and walk-in shower
  • Luxury open kitchen with built-in appliances
  • Induction hob, dishwasher, combination microwave and fridge-freezer
  • Electric fireplace
  • Outdoor fireplace is a decorative fireplace (not to be used)
  • Pets allowed (max. 2)
  • Spacious furnished terrace with private parking


Please note: the garden layout, home furnishings and color scheme of the Bos Lodge 55 Eco 4 persons that you choose may differ from the images shown on the website.
The level of luxury and comfort is of course the same!


* Smoking/gourmet/fondue is not allowed in the Bos Lodge 55 Eco 4 persons.

Energy label:
A B C

106 reviews


  1. 8.6

    Veel privacy rondom de woning.

    June 2025 - W O.

  2. 9.5

    Veel groen

    June 2025 - Milena P.

  3. 9.5

    ruhe, mitten im Wald, tolles Restaurant

    June 2025 - Christian M.

  4. 10

    Goed verzorgd park en bungalow. Uitstekend restaurant en plezierig personeel.

    June 2025 - GJ H.

  5. 9.3

    Het heerlijke zwembad

    June 2025 - Hans J.

  6. 9

    Het was super fijn om een grote omheinde tuin te hebben voor onze hond, dicht bij alle voorzieningen die het park bied en daarbij is het heerlijk om in de bos te wandelen!

    June 2025 - Cher S.

  7. 8.8

    Het fijne huisje aan de bosrand, alle voorzieningen waren aanwezig, en het park zelf is mooi, en zeer verzorgd.

    June 2025 - A. H.

  8. 10

    De omgeving en ligging van het park

    June 2025 - Ilona P.

  9. 9.9

    Een heerlijke vakantie gehad het weekend. En super lekker gegeten bij Grand cafe.

    June 2025 - L.H. v.

  10. 9.3

    De meest aangename ervaring bij Park Berkenrhode was het contact met de receptie. Ze waren soepel bij het eerder inchecken en zeer behulpzaam bij allerlei vragen. Ook was het geen probleem om de inventaris te vervangen of aan te vullen. En ook toen bleek dat de warmtepomp abusievelijk was uitgezet werd ik onmiddellijk geholpen. Het park zelf is prachtig gelegen met allerlei toegangen tot het bos en de wandelpaden. Mijn huis was mooi ingericht en lekker ruim (met name de woonkamer en badkamer) met veel lichtinval. Er zaten in diverse ramen horren. De ligging dicht bij het Grand café was handig en gaf geen overlast. De tuin was ook zeer ruim waardoor je de hele dag zowel in de zon als in de schaduw kon zitten.

    May 2025 - Winnefred v.

  11. 8.8

    De ontspannen sfeer en de schitterende opzet van het hele park. Prachtige huisjes, volop ruimte en schitterende wandelmogelijkheden in de directe nabijheid van het park. De vriendelijkheid en hulpvaardigheid van het personeel. Een dik compliment voor hoe netjes en verzorgd alles er uit zag. En natuurlijk de totale hondvriendelijkheid.

    May 2025 - Pètry G.

  12. 9.1

    Vonden alles leuk. Vooral mooi gelegen.

    May 2025 - Laurens K.

  13. 8.5

    Zo'n mooie ligging bij het bos en een fijne tuin voor onze hond.

    May 2025 - Sanne B.

  14. 8.8

    Dat het zo gastvrij is voor honden

    May 2025 - Yolanda W.

  15. 8.7

    De accomodatie is leuk ingericht en compleet De badkamer is ruim. Er zou nog en stoel bij mogen in de wij kamer omdat er nu maar 3 zitplekken zijn. Het allerleukste vonden wij het restaurant, zwembad en het feit dat je zo het roekelsebos inloopt Met een pup van 6maanden is dat ideaal

    May 2025 - Pascalle S.