Haus, Umgebung, freundliches Personal, Imbiss, Pool
May 2026 - Lars T.
heerlijk meteen aan het bos waar we met de hond konden wandelen en de rust.
May 2026 - miranda W.
The location and the staff.
May 2026 - Frederic-Yves G.
De hottub en de mogelijkheid tot huren van fietsen/bakfiets.
May 2026 - Linda B.
Prachtige ligging aan de bosrand. Honden zijn welkom, met zeer fijne accommodaties met omheinde tuin (wanneer je deze boekt). Heerlijk groen park, netjes onderhouden en prima faciliteiten. In de week van de Meivakantie, was het ook nog eens super mooi weer. Echt een compliment, dat jullie het zwembad eerder open hebben gesteld deze week! Wij hebben genoten en komen waarschijnlijk nog wel eens terug.
May 2026 - Hedy B.
Omgeving en opzet park
May 2026 - Robert K.
Mooie groene omgeving
April 2026 - Guido d.
Die Sauna Der Hottube Die Umgebung mit dem Wald Die Ruhe Die App Der reibungslose Ablauf
April 2026 - Alica S.
Sauberkeit, Moderner Park, Bistro
April 2026 - Lars T.
De warme, gezellige inrichting van het huisje met hottub en sauna!!
March 2026 - Chantal V.
We hebben het in algemeen super leuk gehad in huisje 121, de hottub die je met de houtblokken moest verwarmen was wel het allerleukst ook dat hij kan bubbelen was een verrassing maar de sauna ook erg leuk. Heerlijk in de tuin zitten badmintonnen was erg leuk. Onze hond Gabber kon lekker in het huisje en in de tuin spelen en luieren. Prachtig stekje en via tuinhekje zo bos in was top. We zouden zo weer daar willen verblijven.
March 2026 - Tine K.
De ligging, de rust en het vlot inchecken!
February 2026 - Mégane M.
Rechtstreeks vanaf het park her bos in
February 2026 - A S.
Het allerfijnst was de hottub! Daar hebben we echt in genoten :-) Ook het wandelen, direct naast het park, vonden we erg fijn. Personeel was heel vriendelijk. En reactie op mails was heel snel.
January 2026 - Martie v.
Heel mooi park, veel voorzieningen, schoon , vriendelijk personeel
January 2026 - Carel S.